آژمان

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوای اینستاگرام یا کپشن نویسی (Caption) را جدی بگیرید. اینستاگرام پرطرفدارترین شبکۀ اجتماعی در ایران است و این روزها بسیاری از کسب‌ و کارها و برندها از آن برای انجام کارهای تبلیغاتی و به خصوص معرفی برند خود استفاده می‌کنند. برخی کسب و کارهایی که با این شبکه اجتماعی آشنایی کمتری دارند، هنوز متوجه اهمیت و تأثیر تولید محتوا برای اینستاگرام نشده اند.

تولید محتوای اینستاگرام را باید کاری تخصصی دانست که در آن کپی رایتر یا نویسنده باید به نکات متفاوتی توجه داشته باشد. استفاده از کمک نویسنده‌های حرفه ای دو مزیت اصلی و مهم برای پیج اینستاگرام به همراه دارد. اولین مورد افزایش اعتماد کاربر و جذاب بودن پست‌ها برای آن‌هاست. مورد دوم به الگوریتم‌های اینستاگرام باز می‌گردد که پست‌هایی با محتوای غیرکپی و مناسب را تشخیص می‌دهد و همین عامل احتمال مشاهده شدن آن‌ها در اکسپلور را افزایش خواهد داد.

اهمیت تولید محتوای اینستاگرام

این روزها بازار رقابت کسب و کارهای متفاوت در اینستاگرام بسیار داغ است. حرفه ای بودن تولید محتوای اینستاگرام می‌تواند باعث افزایش اعتماد کاربران شود. شاید خود شما هم در اینستاگرام صفحه‌ها یا پیج‌هایی را مشاهده کرده باشید که تنها تصاویر و ویدیو منتشر کرده اند. اما آیا یک ویدیو به تنهایی دلیل خوبی برای دنبال کردن آن پیج یا استفاده از محصولات و خدمات آن پیج است؟ اگر متن مناسبی زیر آن پست باشد، اطلاعات بیشتری به دست می‌‌آورید. به همین ترتیب اعتماد و آشنایی شما با آن پیج نیز افزایش می‌یابد. اعتماد کاربران به یک پیج را باید یکی از مهم ترین دلایلی دانست که در افزایش فالوور و موفقیت آن پیج نقش خواهد داشت.

مورد دیگر الگوریتم‌های اینستاگرام است. هوش مصنوعی اینستاگرام محتوای پست‌های متفاوت را بررسی می‌کند و با توجه به مواردی به آن‌ها امتیاز می‌دهد. موارد مؤثر در افزایش امتیاز یک پست یا پیج، عبارتند از:

  • محتوای حرفه ای، جذاب و کاربردی.
  • استفاده از هشتگ‌های مناسب.
  • تعداد هشتگ‌ها.
  • استفاده از عکس و ویدیوهای کاربردی.

بنابراین با تولید محتوای اینستاگرام می‌توان با یک تیر دو نشان را زد. البته در این میان توجه به یک نکته را از یاد نبرید و آن هم کمک گرفتن از کارشناسان این حوزه است. کارشناسان باتجربۀ ما در آژمان با توجه به نکات مهم در تولید محتوای اینستاگرام مانند خلاصه نویسی، ارائه محتوا به صورت هدفمند، استفاده از کلمات کلیدی در متن و بسیاری نکات دیگر، این کار را به درستی و با کیفیت انجام می‌دهند. تحویل به موقع محتوا طبق برنامه ریزی زمانی و انتشار آن با توجه به تقویم محتوا از عوامل مهم موفقیت ما در خدمات رسانی به برندهای متنوع است.

تولید محتوای اینستاگرام حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه