آژمان

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا چیست؟

پیشنهاد می کنیم تعاریف پیچیده که تاثیری جز گمراه کردن شما در مسیر درک استراتژی محتوا ندارند را فراموش کنید. ساده ترین تعریف استراتژی محتوا این است که استراتژی محتوا جاده‌ای برای دستیابی مخاطب به محتواست.

در این جاده (استراتژی محتوا) علاوه بر دسترسی مخاطب به محتوا، باید به نیازهای شناخته شده و شناخته نشده کاربر نیز توجه شود، تا به بیشترین میزان از رضایت کاربر دست پیدا کنیم.

تفاوت استراتژی محتوای سایت و استراتژی جامع بازاریابی محتوایی

در استراتژی جامع بازاریابی محتوایی، برنامه ای جامع و مدون برای فعالیت محتوایی در تمام کانال های بازاریابی دیجیتال (وبسایت، شبکه های اجتماعی و …) تهیه می شود، اما در استراتژی محتوای سایت، تنها نقشۀ راهی برای بازاریابی محتوایی در وبسایت و تبدیل آن به یک کانال بازاریابی قدرتمند تدوین می شود.

مراحل مختلف استراتژی محتوا

  • سرراست و کاربردی باشید!

اولین و مهمترین کاربرد جاده رساندن کاربر به مقصد است. استراتژی محتوا باید محتوا را در ساختاری صحیح ارائه کند تا کاربر به راحتی به مقصد مورد نظر برسد! تاثیر استراتژی محتوا در تجربه کاربری غیر قابل انکار است.

  • نیاز کاربر را درک کنید!

در مهندسیِ یک جاده، حتی به مواردی مثل محل قرارگیری پمپ بنزین، رستوران و … نیز توجه کافی صورت می گیرد. توجه به چنین مواردی کمک می کند سفر محتوا به بهترین شکل ممکن به انجام برسد.

  • به فراتر از نیاز کاربر بیاندیشید!

کاربر تنها به فکر رسیدن به مقصد نیست، بلکه می خواهد از مسیر لذت ببرد. در استراتژی محتوا باید به فراتر از نیازهای اساسی (مرحله اول) و درک کاربر (مرحله دوم) نیز بیاندیشید و با بهره گیری از یک استراتژی تمام و کمال، مخاطب را شگفت زده کنید و او را به وجد بیاورید!

خدمات آژمان در زمینه استراتژی محتوا

این همه ماجرا نبود! آژمان به عنوان یک برند پیشرو در زمینه ارائه خدمات بازاریابی محتوایی، خدمات جامعی در زمینه استراتژی محتوا ارائه می کند. خدمات آژمان در زمینه استراتژی به دو دسته استراتژی جامع بازاریابی محتوایی و استراتژی محتوای سایت تقسیم بندی می شود. در صورت تمایل به همکاری با ما در ارتباط باشید یا درخواست خود را از طریق فرم قرار گرفته در پایین صفحه با ما در میان بگذارید تا بیشتر در مورد استراتژی محتوای مورد نیاز برای کسب و کار شما صحبت کنیم.

مقاله ای برای این دسته ایجاد نشده است

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه