آژمان

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا چیست؟

تعاریف پیچیده و گمراه کننده را فراموش کنید. به بیان ساده، استراتژی محتوا جاده‌ای برای دستیابی مخاطب به محتواست.

در این نقشۀ راه یا مسیر استراتژی محتوا علاوه بر دسترسی مخاطب به محتوا، باید به نیازهای شناخته و شناخته نشده کاربر نیز توجه کنیم. بدین ترتیب به بیشترین میزان از رضایت کاربر دست می‌یابیم.

تفاوت استراتژی محتوای سایت و استراتژی جامع بازاریابی محتوایی

در استراتژی جامع بازاریابی محتوایی، برنامه ای جامع و مدون برای فعالیت محتوایی در تمام کانال های بازاریابی دیجیتال (وبسایت و شبکه های اجتماعی) تهیه می شود. اما در استراتژی محتوای سایت، تنها نقشۀ راهی برای بازاریابی محتوایی در وبسایت و تبدیل آن به یک کانال بازاریابی قدرتمند تدوین می شود.

مراحل مختلف استراتژی محتوا

  • مفید و کاربردی

اولین و مهمترین کاربرد نقشۀ راه، رساندن کاربر به مقصد است. استراتژی محتوا باید محتوا را در ساختاری صحیح ارائه کند تا کاربر به راحتی به مقصد مورد نظر برسد. تأثیر استراتژی محتوا در تجربۀ کاربری غیر قابل انکار است.

  • درک نیاز کاربر

در مهندسی این مسیر، حتی به مواردی مثل محل قرارگیری پمپ بنزین، رستوران و موارد مشابه نیز توجه کافی صورت می‌گیرد. توجه به چنین مواردی کمک می کند سفر محتوا به بهترین شکل ممکن به انجام برسد.

  • فراتر از نیاز کاربر

کاربر تنها به فکر رسیدن به مقصد نیست، بلکه می خواهد از مسیر لذت ببرد. در استراتژی محتوا باید به فراتر از نیازهای اساسی (مرحله اول) و درک کاربر (مرحله دوم) نیز بیاندیشید و با بهره گیری از یک استراتژی تمام و کمال، مخاطب را شگفت زده و او را به وجد بیاورید.

خدمات آژمان در زمینه استراتژی محتوا

آژمان به عنوان یک برند پیشرو و با سابقه در زمینۀ ارائۀ خدمات بازاریابی محتوا، خدمات جامعی در زمینه استراتژی محتوا ارائه می کند. خدمات آژمان در «زمینۀ استراتژی» به دو دسته استراتژی جامع بازاریابی محتوایی و استراتژی محتوای سایت تقسیم بندی می شود.

در صورت تمایل به همکاری با ما در ارتباط باشید یا درخواست خود را از طریق فرم قرار گرفته در پایین صفحه با ما در میان بگذارید تا بیشتر در مورد استراتژی محتوای مورد نیاز برای کسب و کار شما صحبت کنیم.

خدمات استراتژی سئو و محتوا

داشتن برنامه ای مناسب و هدفمند برای پیدا کردن کلمات کلیدی و تولید محتوای مورد پسند کار ...

اطلاعات بیشتر
تحلیل محتوای رقبا

تحلیل محتوای رقبا

تحلیل محتوای رقبا به شما دید بهتری از واقعیت‌های بازار کار می دهد

اطلاعات بیشتر
تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی را باید اولین قدم برای تولید محتوای سئو محور دانست.

اطلاعات بیشتر
تدوین پرسونای مخاطبین

تدوین پرسونای مخاطبین

مرحلۀ اول استراتژی سئو و محتوا، تدوین پرسونای مخاطب است

اطلاعات بیشتر

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه