آژمان

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ را باید اولین قدم برای تولید محتوای سئو محور دانست. تحقیق کلمات کلیدی و استفاده از آن‌ها برای نگارش محتوا سبب می‌شود تا بتوانید در موتورهای جست‌وجو رتبه بهتری کسب کنید و احتمال قرار گرفتن شما در رتبه یا رنک‌های برتر این موتورهای جست‌وجو افزایش یابد. قرار گرفتن در رتبه‌های اول یا صفحه اول گوگل باعث افزایش فروش، مشتریان و موفقیت کسب‌وکار شما می‌شود.

آشنایی بیشتر با کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در حقیقت همان کلماتی است که افراد مختلف در موتورهای جست‌وجو آن‌ها را سرچ می‌کنند و به دنبال مطالبی در آن خصوص می‌گردند. اگر شما بخواهید در خصوص فواید مصرف برخی ماده‌های غذایی اطلاعاتی کسب کنید، چه کلماتی را جست‌وجو می‌کنید؟ همین مواردی که به ذهن شما و سایر افراد می‌رسد را باید به نوعی کلمه کلیدی مناسب در این خصوص دانست. کلمات کلیدی به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند.

کلمات کلیدی کوتاه

کلمات کلیدی کوتاه (short- tale keywords) از یک یا نهایتاً دو لغت تشکیل شده اند. این کلمات می‌تواند بازه بیشتری از مطالب را در برگیرند و بسیاری از آن‌ها به عنوان کلمات کلیدی کلی یاد می‌کنند.

کلمات کلیدی طولانی

کلمات کلیدی طولانی (long- tale keywords) معمولاً از چند لغت و عبارت تشکیل شده اند. همین امر باعث خواهد شد که موضوعات محدودتر و حتی تخصصی تر شود. باید بدانید که این کلمات به میزان کمتری نسبت به کلمات دسته اول جست‌وجو می‌شوند اما کسانی که به دنبال موارد خاص هستند، از این کلمات استفاده می‌کنند. به همین دلیل با استفاده از این کلمات شما می‌توانید مشتریان بالقوه را به سایت خود هدایت کنید.

تحقیق کلمات کلیدی چه کمکی به کسب و کار من می‌کند؟

شاید تصور کنید که به دلخواه خود و سلیقه‌ای می‌توانید از هر کلمه کلیدی برای وب‌سایت خود استفاده کنید و نتیجه بگیرید. اما تحقیق درست کلمات کلیدی (keyword research) یک علم به روز است و نیازمند ابزار، دانش، تجربۀ کاربردی و تخصص کارشناسان سئوست. در غیر این صورت، پس از ماه‌ها تلاش و هزینه برای تولید محتوا به نتیجۀ دلخواه نرسیده و سرخورده می‌شوید.

برای رسیدن هرچه سریع تر به اهداف سئو و محتوا و همچنین افزایش ترافیک ارگانیک سایت و بلاگ، پیشنهاد می‌کنیم از یک متخصص یا استراتژیست سئو و محتوا کمک بگیرید. کارشناسان باسابقۀ آژمان برای کمک به شما آماده‌اند.

تحقیق کلمات کلیدی حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه