آژمان

تولید ویدیوگرافی

محتوای ویدیوگرافی در حقیقت از ترکیب تصاویر، نوشته‌ها و صداهای مختلف ایجاد می‌شود. تولید ویدیوگرافی و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و موارد مشابه می‌تواند روند پیشرفت کسب و کار را سریع‌تر کند. به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها هزینه‌های بسیاری را برای تولید ویدیوگرافی پرداخت می‌کنند. باید بدانید که تمام ویدیوگرافی‌های تولید شده توسط افراد را نمی‌توان در رده مناسب و جذاب قرار داد و این کار باید توسط متخصصان مانند افراد فعال در مجموعه آژمان انجام شود.

اهمیت ویدیوگرافی

تولید ویدیوگرافی می‌تواند به روش‌های مختلف به کسب و کار شما کمک کند. بهبود وضعیت سئو، امکان کنترل لحن در ویدیوگرافی و ارتباط بهتر با مخاطب، افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری، به اشتراک گذاری راحت تر ویدیو توسط افراد، راحتی بیشتر کاربران تلفن همراه برای دیدن محتوا در مقایسه با محتوای متنی، داستان سرایی بهتر برای نشان دادن محصول و خدمت و دیده شدن بیشتر کسب و کار در کنار رساندن پیام به شکلی مناسب مخاطب تنها بخشی از مزایای استفاده از ویدیوگرافی است.

انواع ویدیوگرافی

ویدیوگرافی انواع مختلفی دارد که مجموعه‌های متفاوت با توجه به نیاز خود، از نوع مناسب استفاده می‌کنند. در ادامه انواع ویدیوگرافی را با هم مرور خواهیم کرد.

1- ویدیوگرافی مستند

در تولید ویدیوگرافی مستند از فعالیت زنده و تصاویر واقعی ضبط شده استفاده می‌شود. پس از آن صداها، نوشته‌ها و دیگر موارد لازم را به ویدیو ویرایش شده اضافه می‌کنند تا ویدیویی جذاب تولید شود.

2- ویدیوگرافی بدون تصاویر واقعی

در این نوع ویدیوگرافی تنها از المان‌های کامپیوتری و وکتور برای ساخت ویدیو استفاده می‌شود. افزودن نوشته‌های متحرک، جلوه‌های تصویری مختلف و افکت‌ها می‌تواند این ویدیو را جذاب‌تر کند. در انتها صدای و موسیقی لازم به ویدیو اضافه خواهد شد.

3- ویدیوگرافی تبلیغاتی

در این نوع از انواع ویدیوگرافی بیشتر نشان دادن نمای محصول مد نظر است. معمولاً ویدیوگرافرهای حرفه ای برای تولید این نوع ویدیوگرافی از استودیو استفاده می‌کنند که تجهیزات لازم و مناسب برای انجام کار را داشته باشد.

تولید ویدیوگرافی در مجموعه آژمان

مجموعه آژمان یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه تولید انواع محتوا برای کسب و کارهای متفاوت است. با توجه به هزینه بالای ساخت ویدیوگرافی بهتر است برای انجام این کار از خدمات مجموعه‌های معتبر و مناسب مانند آژمان بهره مند شوید تا نتایج مطلوب تری دریافت کنید. شما می‌توانید با ارتباط مستقیم با کارشناسان این مجموعه، محتوای ویدیویی مناسب با سلیقه و اهداف خود داشته باشید.

تولید ویدئوگرافی حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه