آژمان

تولید محتوای انگلیسی

یکی از روش‌های توسعه کسب و کار، فروش در بازار جهانی است. اما بدون تولید محتوای انگلیسی مناسب و باکیفیت این امر محقق نخواهد شد. بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین ایرانی محصولاتی دارند که در خارج از کشور هم متقاضی دارد و با توجه به قیمت دلار، آن‌ها می‌توانند سود مناسبی از فروش محصولات خود در بازار بین المللی کسب کنند. اما باید بدانید که هر محتوایی که به تنها به زبان انگلیسی نوشته شده باشد را نمی‌توان یک محتوای مناسب دانست. در تولید محتوای انگلیسی باید مانند تولید محتوا به زبان فارسی، مخاطب پسند باشد تا بتواند اعتماد آن‌ها را جلب کند.

اهمیت تولید محتوای انگلیسی

بدون تولید محتوای انگلیسی جذاب و مناسب، نمی‌توان در بازارهای بین المللی حضور موفقی داشت. مشتریان بین المللی باید بدانند که دقیقاً با چه محصولی مواجه هستند. علاوه بر آن باید این محتوا به گونه ای باشد که به نکات سئو در آن توجه شده باشد تا موتورهای جست و جو آن را نمایش دهند.

با داشتن محتوای انگلیسی مناسب تعداد بازدیدکنندگان سایت شما چند برابر می‌شود. زیرا شما به یک جامعه آماری بسیار بزرگ دسترسی دارید. بسیاری از برندها و شرکت‌ها با تولید محتوا به چند زبان مختلف با مشتریان خود در سراسر دنیا ارتباطی مؤثرتر برقرار می‌کنند و افراد بیشتری این برند را خواهند شناخت. پس برای بسیاری از مجموعه‌ها تولید محتوای انگلیسی به مرور تبدیل به یک ضرورت خواهد شد.

تولید محتوا به زبان انگلیسی

شاید هرکسی تا حد مناسبی به زبان انگلیسی مسلط باشد. شاید بسیاری بر این باور باشند که با استفاده صرف از هوش مصنوعی می‌توانند نیازهای انگلیسی خود را برآورده سازند. اما نوشتن محتوا به زبان انگلیسی تنها به تسلط نسبی به زبان انگلیسی نیاز ندارد. همانطور که نوشتن محتوا به زبان فارسی که زبان مادری همه ما هست، کار هر فرد فارسی زبانی نیست.

محتوایی که برای مخاطب انگلیسی زبان (Native) تولید می‌شود باید ضمن روان بودن، لحنی مناسب برای مخاطب داشته و در آن‌ به نکات فنی مانند سئو (On-page) توجه کامل شود. همین امر سبب شده که به شما پیشنهاد دهیم برای استفاده هر چه بهتر از تولید محتوای انگلیسی و دریافت بازخورد مناسب، این کار را به متخصصان بسپارید. متخصصان مجموعه آژمان می‌توانند کار تولید محتوای انگلیسی را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند.

تولید محتوای انگلیسی حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه