آژمان

تولید محتوا برای لینکدین

تولید محتوا برای لینکدین فرصت مهمی برای رشد شماست. لینکدین را باید وب سایتی حرفه ای دانست که هم افراد متخصص و هم کسب و کارها در آن فعالیت می‌کنند. اکنون بیش از 800 میلیون نفر از 200 کشور جهان در لینکدین عضویت دارند. این آمار نشان می‌دهد که استفاده مناسب از این پلتفرم می‌تواند تأثیر مناسبی در رشد و افزایش میزان موفقیت یک کسب و کار داشته باشد. در بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی فروش و ارتباط با کسب و کارهای دیگر، تولید محتوا برای لینکدین وجود دارد.

اهمیت تولید محتوا برای لینکدین

پلتفرم لینکدین به گونه ای ساخته شده که برای بازاریابی محتوایی بسیار مناسب است. در حقیقت لینکدین را باید یک شبکۀ اجتماعی دانست که در آن مخاطبان تجاری مهم حضور دارند. گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که در حدود 94 درصد از بازاریابان (B2B) در لینکدین فعالیت می‌کنند و از این پلتفرم به عنوان یک کانال برای توزیع محتوا استفاده می‌کنند. در هر هفته بیش از 48 میلیون نفر در لینکدین به دنبال کار می‌گردند. این آمار و بسیاری از آمارهای موجود دیگر نشان می‌دهد که می‌توان از لینکدین به عنوان پلتفرمی برای برندسازی استفاده کرد. اما این کار بدون تولید محتوا برای لینکدین ممکن نیست.

تولید محتوا لینکدین

برخی افراد تصور می‌کنند که تولید محتوا برای لینکدین ساده است و هر فردی می‌تواند این کار را انجام دهد. اما تولید محتوا لینکدین را باید کاری تخصصی دانست که تولید کننده محتوا باید به نکات بسیاری در هنگام نگارش توجه داشته باشد. توجه به نکات سئو، استفاده از تیترها و جملات مناسب، شناخت مخاطب و داشتن استراتژی برای تولید و انتشار محتوا تنها بخشی از نکاتی است که باید به آن‌ها توجه شود. با انتشار محتوای مناسب در لینکدین می‌توانید یک شبکه قوی در این پلتفرم ایجاد کنید و میزان تماس با صفحه خود را افزایش دهید. همچنین تصویری مناسب و جذاب از کسب و کار خود به دیگران نشان خواهید داد. به همین دلیل باید کار تولید محتوا برای لینکدین را به متخصصین سپرد.

متخصصین باتجربه در مجموعۀ آژمان با توجه به تمام نکات مهم و تأثیرگذار اقدام به تولید محتوا برای لینکدین می‌کنند. استفاده از این گونه محتواها سبب خواهد شد تا شما بتوانید کار برندسازی خود در لینکدین را به شکلی بسیار حرفه ای و مناسب انجام دهید و احتمال موفقیت کسب و کار خود را افزایش دهید.

تولید محتوای لینکدین حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه