آژمان

تولید موشن گرافی

روش‌های متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که موشن گرافی را باید یکی از جذاب ترین آن‌ها دانست. به متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن‌ها موشن گرافی می‌گویند. اما تولید موشن گرافی کاری حرفه ای است و برای این کار باید از کمک افراد خبره و کاربلد استفاده کرد. تولید موشن گرافی با کیفیت بالا و به صورت اصولی باعث خواهد شد که مفاهیم به صورت کامل به مخاطب منتقل شود و احتمال رسیدن به اهداف مجموعه افزایش بسیاری پیدا خواهد کرد.

مزیت‌های تولید موشن گرافی

تولید موشن گرافی برای مجموعه‌های متفاوت، مزیت‌های بسیاری به همراه دارد. برخی از این مزایای عبارتند از:

 • انتقال مفاهیم به شکلی مناسب و جذاب
 • تحت تأثیر قرار دادن مخاطب
 • ورود به حوزه بازاریابی ویدیویی
 • هزینه پایین در مقایسه با تولید تیزرهای واقعی
 • قابلیت استفاده در شبکه‌های اجتماعی
 • افزایش کیفیت آموزش و آشنایی با برند و محصولات

انواع موشن گرافی

باید بدانید که موشن گرافی انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها برای برخی اهداف مناسب تر هستند. انواع موشن گرافی عبارتند از:

موشن گرافیکی

این مورد را باید مهم ترین نوع موشن گرافی دانست. در این نوع تصاویر ساخته شده متحرک سازی می‌شوند و سپس صدا روی آن‌ها قرار خواهد گرفت. جذابیت بالا را باید مهم ترین دلیل تمایل مجموعه‌ها به استفاده از این نوع موشن گرافی دانست.

ویدیو موشن

این نوع از موشن گرافیکی از تلفیق فیلم برداری واقعی و تصاویر گرافیکی ساخته شده تشکیل می‌شوند.

استاپ موشن

این نوع موشن گرافیکی با عکاسی از تصاویر انجام می‌شود. برای ساخت استاپ موشن ابتدا از سوژه مد نظر عکس گرفته می‌شود و سپس آن را با توجه به سناریو اندکی حرکت می‌دهند و دوباره عکس می‌گیرند. این کار را ادامه می‌دهند تا فرایند عکاسی کامل شود و سپس این عکس‌ها را متحرک می‌کنند.

اینفو موشن

در این نوع از موشن گرافی ابتدا اینفوگرافیک رسم و می‌شود و حرکت را به شکلی جذاب وارد این اینفوگرافیک می‌کنند تا مراحل انجام کارهای متفاوت را نشان دهند.

تولید موشن گرافی

تولید موشن گرافی کاری تخصصی است که باید برای آن از افراد حرفه ای کمک گرفت. افراد حرفه ای ابتدا سناریو و داستان موشن گرافی را می‌نویسند. سپس بر اساس داستان کاراکتر و فضا طراحی می‌شود. مرحله سوم متحرک سازی بر اساس سناریو است و پس از پایان این مراحل، صدا گذاری انجام می‌شود تا یک ویدیو تبلیغاتی با کیفیت و تأثیرگذار ساخته شود. موشن گرافیست‌های مجموعه آژمان می‌توانند این مراحل را به بهترین شکل ممکن انجام دهند تا شما ویدیویی جذاب و تأثیرگذار داشته باشید و به اهداف کمپین خود برسید.

تولید موشن گرافی حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

  فرم درخواست سریع

  اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

  میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه