آژمان

تولید استاپ موشن

درست است که قدمت تولید استاپ موشن به سال‌های دور باز می‌گردد و آن را باید یکی از اولین روش‌های ساخت انیمیشن در جهان دانست، اما اکنون بخش بزرگی از محتوای ویدیویی را به خود اختصاص داده است. بسیاری از برندهای مطرح دنیا برای تولید محتوای ویدیویی و تبلیغاتی خود از استاپ موشن استفاده می‌کنند. باید بدانید که تولید استاپ موشن نیاز به مهارت بیشتری نسبت به انیمیشن دارد و می‌تواند جذابیت‌های بیشتری نیز در هنگام معرفی محصولات و خدمات به همراه داشته باشد.

استاپ موشن چیست؟

استاپ موشن در حقیقت فرایند جان بخشی به اشیا و به حرکت در آوردن آن‌هاست. در این نوع محتوای ویدیویی افراد از شی یا اشیا مد نظر عکس‌هایی پشت سر هم می‌گیرند که در هر عکس، مکان شی مد نظر اندکی تغییر می‌کند. پس از آن با استفاده از نرم افزارهای ساخت انیمیشن، آن را تدوین و سپس صدا گذاری می‌کنند.

مزایای استفاده استاپ موشن

استاپ موشن‌ها را باید یکی از خلاقانه ترین انواع محتوا دانست. به همین دلیل از جذابیت بسیار زیادی برای مخاطب برخوردار هستند. از استاپ موشن‌ها می‌توان برای موارد متفاوتی مانند معرفی محصول، معرفی برند، نحوه استفاده از برخی محصولات و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. همین امر باعث افزایش جذابیت محصولات و برند برای مخاطبان و همچنین افزایش ضریب تبدیل مخاطب به مشتری می‌شود.

تولید محتوای استاپ موشن در مجموعه آژمان

برای تولید استاپ موشن نیاز به سناریو، عکاسی مناسب، خلاقیت و بسیاری موارد دیگر است. با توجه به تأثیر بسیار بالای استاپ موشن روی مخاطب، این روزها استفاده از آن بسیار رایج شده است. برای بهبود وضعیت کسب و کار خود فرصت را از دست ندهید و با متخصصان مجموعه آژمان تماس بگیرید.

تولید استاپ موشن حرفه ای در آژمان

همکاری با شما

این اطلاعات تنها برای شروع ارتباط است و هیچ استفاده دیگری از آن نخواهد شد.

    فرم درخواست سریع

    اگه از فرم پر کردن خوشتون نمیاد، کافیه این بخش رو تکمیل کنید و دکمه ارسال درخواست رو بزنید. در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

    میتونید به ما اطلاعات کاملتری از درخواستتون بدین؟ اطلاعات این فرم برای ارائه خدمات بهتر، خیلی میتونه مفید باشه